053 - 483 63 55

Ons team

Rob de Koning

Directeur

T 053 – 4836 352
E r.p.dekoning@btc-twente.nl

René Mulder

Financieel Administrateur

T 053 – 4836 351
E r.mulder@btc-twente.nl

Andrea Kleinhaarhuis

Facility Manager

T 053 – 4836 350
E a.kleinhaarhuis@btc-twente.nl

Annemarie Fhij

Directiesecretaresse, facilitair medewerkster

T 053 – 4836 353 E a.fhij@btc-twente.nl

Eva Opbroek

Reserveringen, communicatie-PR en financiële administratie

T 053 – 4836 359
E reserveringen@btc-twente.nl / e.opbroek@btc-twente.nl

Ronnèll van der Merwe

Eerste telefoniste/receptioniste

T 053 – 4836 355
E receptie@btc-twente.nl

Angela Molendijk

Telefoniste/receptioniste

T 053 – 4836 355
E receptie@btc-twente.nl

Resie Wienk

Telefoniste/receptioniste

T 053 – 4836 355
E receptie@btc-twente.nl

Frank Moekotte

Huismeester

T 06 – 4521 8249
E huismeester@btc-twente.nl